Realizacje

Tu Mieszkamy Konferencja rebrandingowa i wyjazd integracyjny - Star Dadaj - Barczewo

Konferencja rebrandingowa połączona z wyjazdem integracyjnym spółek połączonych jedną wspólną marką. Wspaniałe nastroje, cudowna pogoda i otoczenie mazurskiego resortu Star Dadaj.

Czytaj dalej

Tabasco 150 lat Tabasco 150 lat - polska edycja jubileuszu

Polska edycja jubileuszu 150 lat Tabasco na świecie. Koncert Electric Girls. Pokaz flair. Tancerki. Wspaniała atmosfera i jedzenie przyprawione Tabasco w Aurelio – Kucharze i Artyści.

Czytaj dalej

WALKI ECOPACK SA Walki Ecopack SA - Warszawa - Klub Sosnowy

Dzień BHP połączony z piknikiem z atrakcjami. Dwa bloki szkoleniowe w zakresie BHP, a potem już tylko same przyjemności. Igrzyska sportowe , kolacja grillowa i dyskoteka 🙂

Czytaj dalej

Oriflame Piknik Rodzinny - Oriflame - Warszawa Przystań Zbójna Góra

Wspaniała pogoda, wyśmienite jedzenie, warsztaty ogródków w słoiku, pokazy i warsztaty cyrkowe, dmuchańce, rywalizacje sportowe i świetne nastroje 🙂

Czytaj dalej

Safety Day – Mc Cormick SA Safety Day - Mc Cormick SA - Teren Fabryki Kamis w Stefanowie

Safety Day – Mc Cormick SA

Czytaj dalej

Tabasco – Develey Polska Tabasco Global Kitchen Master Class with Gary Evans - Develey Polska - Cook up Warszawa

4 sosy Tabasco – Pepper, Jalapeno, Chipotle i Habanero. 40 kucharzy, 40 porcji każdego z 10 przepisów to recepta na udaną imprezę kulinarną. Z okazji 150 lecia Tabasco na świecie odbył się unikalny warsztat kulinarny pod okiem Garego Evansa – międzynarodowego, korporacyjnego Chef’a marki Tabasco.   https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=MRNp-Ky279Y      

Czytaj dalej

COLORIADA Dental Color Coloriada Dental Color - Z-hotel - Otwock

Coloriada Dental Color – Z-hotel – Otwock

Czytaj dalej

KIKKOMAN PONZU – Develey Polska KIKKOMAN PONZU - Casablanka - Warszawa

Konferencja prasowa połączona z warsztatami kulinarnymi, które miały na celu wprowadzenie nowego wariantu sosu sojowego KIKKOMAN w wersji cytrusowej PONZU. Niezwykłe smaki w pięknych wnetrzach i cudownych nastrojach kucharzy, bloggerów kulinarnych.

Czytaj dalej

ING Bank Śląski S.A. Warsztaty kreatywne stroików świątecznych - Dwór Many

Spotkanie świąteczne partnerów biznesowych ING Banku Śląskiego S.A. z warsztatami kreatywnych stroików świątecznych. Grupa została podzielona została na trzy zespoły, które wykonały stroiki ekologiczne na drewienku, okrągłe stroiki na drzwi oraz stroiki w doniczce. Efekty pracy uczestników oszałamiające, a ich zadowolenie i duma z dzieł cieszy nas niezmiernie. Taki stroik

Czytaj dalej

KAMIS – McCormick Polska S.A. Impreza świąteczna pracowników Firmy Kamis - Zamek w Osieczku

Świąteczna impreza  dla 400 pracowników Firmy KAMIS. Atrakcje w postaci konkurencji, quizów w Podróży dookoła świata ze Świętym Mikołajem. Dużo świetnej zabawy, śmiechu, kolorowych gadżetów , upominków i tańca nie tylko przy świątecznych przebojach.

Czytaj dalej

Dental Color Dental Color - Dwór Many

Spotkanie świąteczne dla 40 osób z warsztatami pieczenia i dekorowania pierników. Wspaniała atmosfera przy cudownym zapachu korzennego ciasta i kolorowych lukrów, orzechów i cukierków.

Czytaj dalej

TPA Sp. z o.o. Integracja firmowa na torze gokartowym w Beskidach - TPA Sp. z o.o. - Bielsko Biała i Korbielów

Integracja firmowa rozpoczęta wykwintnym włoskim  posiłkiem w restauracji Galo Negro w Bielsku Białej.  Później sporo emocji i spalonych kalorii na wielopoziomowym torze kartingowym Zygzak w Bielsku Białej. Chwili relaksu i zabawy uczestnicy doświadczyli podczas góralskiej kolacji w Karczmie hotelu Fero Lux w Korbielowie i w pubie podczas dyskoteki.

Czytaj dalej

Festiwal Wiedzy Alternatywnej Festiwal Wiedzy Alternatywnej - Dwór Biskupi - Nysa

Trzydniowy konwent dotyczący wiedzy alternatywnej. Wykłady, warsztaty, koncerty, spotkania, zabawa i strefa wystawiennicza.

Czytaj dalej

Innovation Group Poland Innovation Group Poland - Gala Rebrandingowa

Gala Rebrandingowa dla 300 osób w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Prowadzenie – Michał Milowicz. Atrakcja wieczoru to rewia taneczna Rising Stars Revue i recital Michała Milowicza. W programie również licytacja old mobila na cele charytatywne i nagrody dla najlepszych partnerów.

Czytaj dalej

Mastercraft Mastercraft - wprowadzanie marki na polski rynek

Wprowadzanie na polski rynek marki luksusowych łodzi Mastercraft. Przeprowadzaliśmy akcje promujące w różnych lokalizacjach na wodzie i w centrach handlowych. Od teraz łodzie Mastercraft z pełnym osprzętem typu wake, banany, materace na stałe zagościły w naszej ofercie atrakcji na eventy.

Czytaj dalej

Scanfil Wyjazd integracyjna Scanfil - Jura Krakowsko-Częstochowska

Wyjazd integracyjny po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej z takimi atrakcjami jak przejazd terenowymi Land Rowerami po Pustyni Błędowskiej, rozlewiskach w kamieniołomami i pod ruinami Zamku w Ogrodzieńcu, piesza wycieczka na orientację z punktami do zaliczenia oraz rowerowa wycieczka do Zamku w Bobolicach.

Czytaj dalej

Castorama Piknik rodzinny dla pracowników Firmy - Gościniec Wiecha - Kawęczyn

Rodzinny piknik dla pracowników jednego z marketów Castoramy w urokliwym, podwarszawskim Gościńcu Wiecha. Wiele atrakcji dla dzieciaków i dorosłych, piękna pogoda, świetne nastoje i doskonałe jedzenie 🙂

Czytaj dalej

Euro RTV AGD Atrakcje integracyjne podczas Targów Euro 2016 - Hotel Windsor - Jachranka

Organizacja zajęć integracyjnych dla 800 osób w dwóch turach podczas imprezy dla naszego Klienta w Hotelu Windsor w Jachrance. Igrzyska sportowe, Teleturniej Vabank, wieczorna dyskoteka z gadżetami.

Czytaj dalej

TPA Sp. z o.o. Integracja wyjazdowa drezynami po Bieszczadach TPA Sp. z o.o. - SOLINA

Wyjazd integracyjny w Bieszczady obejmujący wiele atrakcji takich jak: przejazd drezynami rowerowymi nieczynna trasą wąskotorową, zwiedzanie mikrobrowaru Ursa Maior wraz z degustacją, rejs statkiem po Zalewie Solińskim oraz plenerowa impreza wieczorna z cateringiem z food trucka.

Czytaj dalej

Ambasada Hiszpanii Degustacja win hiszpańskich - Reduta Banku Polskiego

Doroczna prezentacja i degustacja win hiszpańskich prezentowanych przez najlepsze hiszpańskie bodegi.

Czytaj dalej

Manitou Konferencja branżowa z warsztatami – Dwór Many

Tygodniowe warsztaty szkoleniowe składające się z części merytorycznej i praktycznej w terenie.
Wieczorami zajęcia integracyjne, m.in. wieczór kasyno.

Czytaj dalej

Euro RTV AGD Integracja firmowa - Gościniec Wiecha

Jesienna impreza integracyjna z przejazdem bryczkami, wizytą w kuźni, pieczeniem chleba, ogniskiem, warsztatami lepienia pierogów i swojską kolacją. Wszystkca o na terenie urokliwego Gościńca Wiecha w podwarszawskim Kawęczynie.

Czytaj dalej

Sollers Consulting Kolacja wigilijna - Restauracja 99

Elegancka, wykwintna kolacja wigilijna połączona z podsumowaniem roku w Firmie.

Czytaj dalej